Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotazy řediteli

18. 4. 2007

Sem pište dotazy.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sutaz

(franchesca, 10. 5. 2007 21:29)

ja by som sa prihlasila do sutaze ale o kolkej bude??

omluva

(Lucia Elfemi, 10. 5. 2007 16:47)

omlouvám se že jsem včera nebila ve škole...

Vítám Vás

(Markettea Acheronová, 8. 5. 2007 20:13)

Milí studenti, profesoři a ostatní zaměstnanci školy. Jsem ráda, že dnes začíná náš poněkud zkrácený školní rok. Doufám že na své hodiny budete chodit včas a ani jednu nezmeškáte ;-). )
Nicméně Vám do našeho školního roku držím palce!!

Nuže, máte nějaký ten dotaz ??

Pro Hanys

(Markettea Acheronová, 6. 5. 2007 8:37)

Sama dobře vím, že i s internetem se dá něco naučit! Je sice samozdřejmé že né vše, ale základy ano !!
Sama sem z internetové školy "vycházela" a pak se postavila na vlastní nohy.Je pravda, že hodně takových podobných škol krachlo a když se to stane i s mou tak bohužel. Školu jsem založila jen kvůli tomu, abych mohla studenty připravit do života magie! Tyto školy nejsou stavěné na tom, že řekneme nějaké zaklínadlo a fííí studentovi lítají knihy !!! Školu jsem založila, abych studenty naučila znalost bylinek, druhy magie, na co si mají dávat pozor a čeho zase využít.Jak připravit lektvar a jak uzdravit. Přesně takto jsem začínala i Já !!

...

(Hanys, 5. 5. 2007 14:31)

Myslíte si, že forma Harry Potter a škola Čár a kouzel v Bradavicích bude fungovat? To už na internetu bylo hodněkrát a většinou to krachlo. Učení magie se nedá předat jen tak přes internet. Je to učení které vyžaduje čas a nejlépe osobní kontakt, ale ne internet. Doufám, že nebude tolik naivních lidí, kteří si budou myslet, že když mávnou kouzelnou hůlkou, tak z ní vyšlehne paprsek světla a něco se stane. Opravdu to tak není....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7